Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Saatlerin satın alma süreci ile başlayan 2 yıllık garanti süresi bulunmaktadır. Garanti süresi boyunca saatin garanti belgesi / kullanım kılavuzunda belirtilen koşullar dikkate alınmakta olup, garanti belgenizi incelemeniz gerekmektedir.

Ürün İade Koşulları
Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

- İade etmek istediğiniz ürünü kutusu, aksesuarıları, garanti ve faturası (var ise promosyon - hediye ürünü) ile birlikte paketleyerek kargo şubesinde yeni kargo poşetine koyarak gönderinbiz.

- Yıpranmş, kullanılmış,kayışı kısaltılmış / bakla çıkartılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları (var ise hediye ürünü) eksik olan ürünlerin iadesi kesinlikle yapılamamaktadır.

- Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili  herhangibi bir problem var ise aynı gün içerisinde bize ulaşın linkinden bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

- İade işlemi içinanlaşmalı kargo firmamızı bizden öğrenerek göndermeniz gerekmektedir.Anlaşmalı kargo dışında gönderilen kargolar tarafımızdan kabul edilmemektedir, tekrar size geri gönderilmektedir.

- İade hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın

- İade Adresi:Geniuss Lojistik Dağıtım Depolama Taşımacılık Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Köşklü Çeşme Mah. İstanbul Cd. No:67 41100 Gebze/KOCAELİ

- Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra: iade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde ödeme işlemini yaptığınız banka hesabınıza/kartınıza yansır. Bu süreçe Era Trend müdahale edememektedir.

- Ürün iadesi şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamlar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.