Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 48 gr |
| Alarm | 3 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 10 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 48,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 15,2 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 53 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO WS-1700H-8AVDF
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
2403121915056017799
Barkod Kodu
4549526365355
*433,80 TL den başlayan taksitlerle!
3.369,00 TL
3.200,55 TL
%5 İndirim