Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | PRO-TREK |
|---|---|
| Ağırlık | 45 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Outdoor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 44,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 13 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 51,2 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO PRW-35-1ADR
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
2306141909142715010
Barkod Kodu
4549526351037
*3.315,49 TL den başlayan taksitlerle!
25.749,00 TL
24.461,55 TL
%5 İndirim