Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 48 gr |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 48,1 mm |
| Kasa Kalınlığı | 13,6 mm |
| Kasa Rengi | Siyah-Lacivert |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 51 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO MW-620H-2AVDF
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
2407121014446014065
Barkod Kodu
4549526375453
*345,10 TL den başlayan taksitlerle!
2.829,00 TL
2.546,10 TL
%10 İndirim