Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 44 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Kahve |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 37 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,6 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kahve |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO MTP-V002L-5B3UDF
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
21090314091761444
Barkod Kodu
4549526308062
*235,31 TL den başlayan taksitlerle!
1.929,00 TL
1.736,10 TL
%10 İndirim