Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 95 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 39,8 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,8 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 45 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO MTP-1370D-7A2VDF
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
13052012352072235
Barkod Kodu
4971850908012
*496,36 TL den başlayan taksitlerle!
4.069,00 TL
3.662,10 TL
%10 İndirim