Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 61 gr |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 52,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 14,2 mm |
| Kasa Rengi | Siyah-Kahve |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kahve |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO MRW-210H-5AVDF
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
2211081405229215819
Barkod Kodu
4549526322273
*454,40 TL den başlayan taksitlerle!
3.529,00 TL
3.352,55 TL
%5 İndirim