Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 31 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 34 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,9 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 40 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kahve |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO LTP-VT01L-7B2UDF
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
19050521053125426
Barkod Kodu
4549526215001
*370,71 TL den başlayan taksitlerle!
2.879,00 TL
2.735,05 TL
%5 İndirim