Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 36 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 5 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Altın Sarısı |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 28,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,6 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 33,5 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO LA680WGA-1DF
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
19121616515336006
Barkod Kodu
4971850923879
*642,39 TL den başlayan taksitlerle!
4.989,00 TL
4.739,55 TL
%5 İndirim