Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | G-LIDE |
|---|---|
| Ağırlık | 73 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Mavi |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 51,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 16,9 mm |
| Kasa Rengi | Mavi |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Mavi |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO GAX-100CSA-2ADR
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
18052500151255793
Barkod Kodu
4549526190872
*1.377,09 TL den başlayan taksitlerle!
11.289,00 TL
10.160,10 TL
%10 İndirim