Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | EDIFICE |
|---|---|
| Ağırlık | 148 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Güç Rezervi | 40 Saat |
| Makine Tipi | Otomatik |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Yeşil |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 39 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12,5 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO EFK-100D-3ADR
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
1760679027116386
Barkod Kodu
4549526409400
*2.870,58 TL den başlayan taksitlerle!
21.179,00 TL