Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | CASIO |
|---|---|
| Ağırlık | 53 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Unisex |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 5 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 34,4 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,2 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 43,2 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO CA-500WE-1ADF
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
2308282039166625641
Barkod Kodu
4549526355844
*780,17 TL den başlayan taksitlerle!
6.059,00 TL
5.756,05 TL
%5 İndirim