Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 46 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 50,1 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12,7 mm |
| Kasa Rengi | Siyah-Kahve |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 53 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kahve |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
CASIO AQ-S820W-5AVDF
Yorum Yap / Yorumları Oku
Kategori
Stok Kodu
1748963095889793
*718,37 TL den başlayan taksitlerle!
5.889,00 TL
5.300,10 TL
%10 İndirim